Titles you rated
StrangerRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5