Series
Ratings
54
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5