Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
He Even Has Your EyesRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.0