Titles you rated
Yashahime: Princess Half-demonRated ★ 2.0
QueenmakerRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0- AjinRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Love in Your EyesRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0