Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
TracersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5