Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Wait My YouthRated ★ 3.5
Ashes of LoveRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 1.5
Beating AgainRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0