Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5