Movies
Ratings
517
F1: The MovieRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
AirRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5