Series
Ratings
47
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 5.0
LIFERated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0