Movies
Ratings
1192
Look BackRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0- This is the presidentRated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 0.5
Da 5 BloodsRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
OldRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Last Night in SohoRated ★ 5.0