Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
HerRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0