Titles you rated
Fast FiveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0