Movies
Ratings
62
ChronicleRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0