Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 2.5
It's NightRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 1.5