Titles you rated
Six-String SamuraiRated ★ 4.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 0.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year- The Movie: In SpainRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 1.0
BladeRated ★ 3.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 4.0
Anna MagdalenaRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
DelicatessenRated ★ 4.0
RamboRated ★ 0.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 1.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0