Titles you rated
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 4.5
Vermeil in Gold: A Desperate Magician Barges Into the Magical World Alongside the Strongest CalamityRated ★ 0.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 1.0
High School Prodigies Have It Easy Even in Another World!Rated ★ 0.5
ArteRated ★ 2.0
Heat the Pig LiverRated ★ 0.5
I Shall Survive Using Potions!Rated ★ 0.5- 짤툰 진한맛Rated ★ 0.5
86Rated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.0
SUPER LOVERSRated ★ 0.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 0.5
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Where Is My HomeRated ★ 0.5
The Return of SupermanRated ★ 0.5
Grimoire of ZeroRated ★ 3.5- The Elon Musk ShowRated ★ 0.5
Deca-DenceRated ★ 4.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.5