Movies
Ratings
62
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5