Series
Ratings
35
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.0