Titles you rated
RockyRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5