Titles you rated
히나마츠리Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
AnotherRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 5.0