Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0