Series
Ratings
147- 블리치Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0