Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
My NameRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The ActRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0