Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0