Movies
Ratings
11
King and the ClownRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0