Titles you rated
American Horror StoryRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
직장인들Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5