Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0