Movies
Ratings
276
HyakuemuRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mars ExpressRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
RE:cycle of the PENGUINDRUM Part 2: I Love YouRated ★ 4.0
RE:cycle of the PENGUINDRUM Part 1: Your Train Is the Survival StrategyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Belladonna of SadnessRated ★ 4.0
Miami ViceRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
Revue Starlight: Rondo Rondo RondoRated ★ 3.0
Fortune Favors Lady NikukoRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 5.0