Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The PlotRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5