Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 5.0