Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 1.0
Roman HolidayRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 0.5
All for LoveRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0