Titles you rated
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 1.5
Back in ActionRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
FreshRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 0.5
All of Us StrangersRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 0.5
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 3.0