Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5