Movies
Ratings
737
HappyendRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Cigarettes & CoffeeRated ★ 4.0- Coffee And CigarettesRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.0