Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5