Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0