Titles you rated
ElementalRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The OutfitRated ★ 4.0
FocusRated ★ 2.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SpiritwalkerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Secret: Dare to DreamRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0