Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 0.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0