Movies
Ratings
451
Ford v FerrariRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
UnforgettableRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0