Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0