Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Great PretenderRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
HildaRated ★ 5.0
HildaRated ★ 5.0
Carmen SandiegoRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5