Titles you rated
ShopliftersRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
DancerRated ★ 4.5
CrashRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5