Movies
Ratings
327
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0