Titles you rated
Fahrenheit 9/11Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The ReapingRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
High TensionRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
JawsRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 4.0
MimicRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0