Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0- Remembrance of MBRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0