Series
Ratings
195- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 5.0