Movies
Ratings
466
SecretRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
SingRated ★ 2.0
Premium RushRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Tale of WinterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5