Series
Ratings
36
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Patlabor: The TV SeriesRated ★ 3.5- Patlabor: The New FilesRated ★ 3.5
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 3.5
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0