Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.5
Baccano!Rated ★ 3.5
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
- The Familiar of Zero FRated ★ 2.0
- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 2.5
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.5- Hayate The Combat Butler 2nd SeasonRated ★ 3.5
- Hayate The Combat ButlerRated ★ 4.0
Astro BoyRated ★ 3.5