Series
Ratings
22
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 1.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5